Magnetoplag na hemoroidy

Opinia wystawiona przez:

dr n. med. Beatę Romanowską-Pietrasiak

Magnetoplag - skuteczna metoda leczenia hemoroidów

kup magnetoplag teraz
DARMOWA DOSTAWA w 3 dni
robocze przez kuriera

Opinia lekarza

Opinia na temat wskazań, skuteczności i zalet różnych metod leczenia

Magnetoplag jest wyrobem medycznym, którego działanie opiera się na wykorzystaniu zarówno pola magnetycznego jak i ucisku na guzki krwawnicze.

Biorąc pod uwagę to, że Magnetoplag ma postać walców zbudowanych z  twardego tworzywa, zaaplikowany do odbytnicy uciska na guzki krwawnicze sprzyjając ich włóknieniu. W wyniku tego może powstać blizna łącznotkankowa, która przytwierdza guzek do podłoża zapobiegając jego wypadaniu poza kanał odbytu.

Dzięki swoim właściwościom Magnetoplag wykazuje działanie, przynoszące choremu ulgę. Łagodzi objawy procesu zapalnego takie jak: ból, krwawienie, świąd. Oprócz tego działa regeneracyjnie na tkanki oraz  może prowadzić do zmniejszenia częstości nawrotów dolegliwości. Badania kliniczne potwierdzają szybkie ustępowanie objawów klinicznych po zastosowaniu Magnetoplagu oraz dowodzą długo utrzymującego się okresu poprawy.
Kolejną korzyścią stosowania Magnetoplagu jest możliwość powtórzenia terapii w dowolnym momencie, ponieważ Magnetoplag nie ma daty ważności i nie wyczerpuje się. Jest zawsze gotowy do użycia.

Nie bez znaczenia jest też wygoda i dyskrecja terapii. Magnetoplag stosujemy samodzielnie w domu unikając skrępowania, jakie niosą ze sobą wszelkiego rodzaju zabiegi.
Nota: Prezentowane opnie oraz wyniki badań mają charakter poglądowy i mogą się różnić od wyników u konkretnej osoby.

Reguluje krążenie krwi, zmniejsza dolegliwości bólowe oraz świąd w obrębie odbytu.

Bezpieczny

Bezpieczny

Łatwy w użyciu

Łatwy w użyciu

Skuteczny

Skuteczny

Na rynku od 2008

Na rynku od 2008